Pozor, změna pravidel pro používání roušek

od 18. září!

V souladu s nařízením vlády jsou od pátku 18. 9. 2020  zpřísněny podmínky nošení roušek ve všech vnitřních prostorách budov v ČR.

Žáci druhého stupně musí mít roušku po celou dobu vyučování, tedy i v době, kdy jsou ve třídě a v lavicích.

Žáci prvního stupně nosí roušky ve společných prostorách, pro ně se tedy zatím nic nemění.

Bez roušky není možné vstoupit do budovy školy.

Děkujeme za pochopení

Výsledky žáků u přijímacích zkoušek 2020

Vážení rodiče a žáci,

jistě si ještě pamatujete nervozitu, která panovala kolem přijímacích zkoušek na střední školy na jaře letošního roku. Přijímačky se konaly nakonec 8. června a žáci se připravovali z velké části distančně.

S potěšením mohu oznámit, že naši žáci letos dopadli velmi dobře. Zkoušky na čtyřleté obory konalo 20 žáků z 29 našich deváťáků. V českém jazyce i v matematice byly výsledky našich žáků vysoce nadprůměrné.

V testech z českého jazyka měli žáci naší školy o 6,5% lepší výsledek a v matematice dokonce o 14,9% lepší průměrný výsledek, než celá Česká republika.

V tabulce se můžete podívat, jak vypadá srovnání naší školy se všemi žáky v republice.

Děkuji všem, kteří se o tento výsledek postarali, a věřím, že se nám bude dařit i nadále.

Radim Pikner

14. 9. 2020 Zobrazit méně